ΠΙΣΩ

Εκδήλωση με θέμα: «Σχέσεις σχολείου και οικογένειας: για μια αποτελεσματική συνεργασία προς όφελος των παιδιών».

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 22ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου σας προσκαλούν στην εκδήλωση-συζήτηση  με θέμα «Σχέσεις σχολείου και οικογένειας: για μια αποτελεσματική συνεργασία προς όφελος των παιδιών».

που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Μαρτίου 2013, ώρα 18.30 μ.μ., στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Σχολείου (Γυμναστήριο).

ΟΜΙΛΗΤΡΙΕΣ: 1η. κα. Ζ. Μυλωνά, Σχολική Σύμβουλος της 16ης Περιφέρειας      Κεντρικής Μακεδονίας με Θέμα: «Σχέσεις Σχολείου και γονέων»

2η. κα Ι. Μαλάτου,  Ψυχοπαιδαγωγός του Κέντρου  Κοινωνικής Στήριξης του Δήμου Κορδελιού-Ευόσμου με Θέμα: «Πρόληψη και αντιμετώπιση των δυσκολιών προσαρμογής στο σχολείο»

Θα ακολουθήσει  συζήτηση, την οποία θα συντονίσει η Διευθύντρια του Σχολείου κα Πελαγία Μπαϊτάση

Πρόσκληση εκδήλωσης